image
Alfa a omega pre podnikateľov je kvalitný softvér pre účtovníctvo, fakturáciu, mzdy, sklad, pokladne a reštaurácie od MRP. Olymp ročnej uzávierky je pohoda pri vypracovaní daňových priznaní v MRP účtovných programoch. Značné množstvo money ušetríte účtovaním v MRP účtovných programoch. Už žiadne kros preteky na motocykloch, ale pohoda pri účtovaní v účtovnom systéme MRP-K/S, založenom na architektúre typu Klient/Server.

Upgrade (aktualizáciu) MRP programového vybavenia ponúkame len spôsobom ročného predplatného:

  • Ročné predplatné upgrade cez Internet - cenovo výhodné ročné predplatné pre sťahovanie upgrade našich produktov cez Internet.
    V dnešnom období častých legislatívnych zmien predstavuje cestu, ako sa čo najrýchlejšie dostať k novým verziám programov.
    Cenník ročného predplatného.

 AKCIA aktualizácia programov ZDARMA

  Spokojným užívateľom MRP produktov je umožnené využívať nasledujúcu ponuku:

  • Ak s objednávkou o upgrade zároveň zašlete aj záväznú objednávku od inej fyzickej alebo právnickej osoby (doteraz neregistrovaného užívateľa MRP), na nové licencie našich programov v hodnote presahujúcej 66,39€ (bez DPH), získate upgrade cez internet na 12 mesiacov na jeden Váš program  (z Vizuálneho účtovného systému) ZDARMA, po prevedení úhrady za tieto nové licencie. Táto akcia neplatí pre prípad upgrade, ktorý je uvedený v bodoch "e" a "f" v podmienkach získania upgrade a zároveň neplatí pre našich obchodných partnerov.

 

  • Ak s objednávkou na upgrade účtovného systému MRP-K/S zároveň zašlete aj záväznú objednávku od inej fyzickej alebo právnickej osoby (doteraz neregistrovaného užívateľa MRP) na novú licenciu MRP-K/S, získate upgrade cez internet na 12 mesiacov na MRP K/S ZDARMA, po prevedení úhrady za túto novú licenciu.