image
Alfa a omega pre podnikateľov je kvalitný softvér pre účtovníctvo, fakturáciu, mzdy, sklad, pokladne a reštaurácie od MRP. Olymp ročnej uzávierky je pohoda pri vypracovaní daňových priznaní v MRP účtovných programoch. Značné množstvo money ušetríte účtovaním v MRP účtovných programoch. Už žiadne kros preteky na motocykloch, ale pohoda pri účtovaní v účtovnom systéme MRP-K/S, založenom na architektúre typu Klient/Server.

Novinky v MRP programoch

 

odrazka1 7.10.2016

MRP-K/S už hovorí aj po nemecky.
V novej verzii účtovného systému MRP-K/S si teraz užívatelia môžu prepnúť ovládacie komunikačné rozhranie aj do nemeckého jazyka.

 


odrazka1 Fakturujte on-line!

Pripravili sme pre Vás nový produkt, ktorý Vám umožní vytvárať faktúry on-line priamo v prehliadači z Vášho počítača alebo tabletu a rovno ich zákazníkovi poslať e-mailom. Nemusíte inštalovať žiadnu aplikáciu, starať sa o aktualizácie alebo zálohovanie. Všetko riešime za Vás, Vy len používate. Vystavené faktúry z Turbofaktúry môžete naimportovať do účtovného systému MRP K/S. Viac informácií na Turbofaktura.sk

 


odrazka1 14.09.2016

Účtovný systém 3. generácie MRP K/S sme rozšírili o nový modul Mzdy a personalistika. Demoverziu MRP K/S rozšírenú o nový modul Mzdy a personalistika si môžte stiahnuť tu.

 


odrazka1 11.11.2015

Reštauráciu sme rozšírili o mobilného čašníka Papaya POS.


restavracia_papaya_pos